ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Mağazamıza üye olmak için paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler, bahcedunyasi.com tarafından hiçbir şahıs veya kuruluş ile paylaşılmaz, sadece satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır.

Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi gönderileri alıp almama konusundaki seçimlerini üye olurken yapabilecekleri gibi, sonrasında üye girişi yaparak da değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

ÖNCELİKLE, KREDİ KARTI BİLGİLERİNİZİ TALEP EDEN HİÇKİMSE İLE, BİLGİLERİNİZİ TELEFON VEYA EPOSTA YOLU İLE ASLA PAYLAŞMAYINIZ.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bahcedunyasi.com alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu nedenle Bahçe Dünyası Mağazasında 3D Secure alışveriş sistemi kullanılmaktadır. 3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği 3D Secure (güvenli internet alışverişi) çözümü ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Ayrıca, alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler, sistemimizden bağımsız olarak, Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmeyip, kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır.

MAİL ORDER SİSTEMİ
Güvenilir olmadığından, kredi kartı mail-order yöntemi ile ÖDEME KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

E-POSTA GÜVENLİĞİ
E-posta gönderileri üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Bu nedenle, Müşteri Hizmetlerimize göndereceğiniz e-posta taleplerinizde, asla kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yazmayınız.

Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

BAHÇE DÜNYASI